^Na górę strony

Zapowiedzi wydarzeń

mod

Filtr
 • IX Konkurs Czytelniczy

  Informujemy, że finał IX Powiatowego Konkursu Czytelniczego pod hasłem: "Życie rodzinne ciekawsze jest niż bajka- o przygodach Jaśków i Mikołajka" odbędzie się w siedzibie naszej szkoły 28 lutego 2013 r. o godzinie 12.00.

 • Zebranie semestralne

  Zapraszamy rodziców naszych uczniów na zebranie, które rozpocznie się 23 stycznia o godz. 17.30 na sali gimnastycznej. Pierwszym punktem spotkania będzie podsumowanie w nowoczesnej formie pracy w I semestrze, następnym spotkania z wychowawcami w klasach.

  Zapraszamy!

 • Podziękowanie

  Miło jest nam poinformować, że nasze szkoły otrzymały darowiznę od firmy STO w postaci farby oraz tynków wewnętrznych o wartości 12 000zł.
  Serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi Tomaszowi Grotowskiemu.

  ...
 • Głosowanie

  Polska Prowincja Zakonu Pijarów zgłosiła Hebdów do konkursu “Małopolski Eurolider MRPO” organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Krakowie. Pijarski obiekt został

  ...
 • Goście z Baranowicz w Łowiczu

  Kolejny raz szkoły pijarskie w Łowiczu gościły naszych rodaków z Kresów. Przez pierwszy tydzień grudnia przebywała u nas 15 osobowa grupa maturzystów z polskiej szkoły w Baranowiczach /Białoruś/. 

  W tym roku  do naszej akcji włączyło się również I Liceum Ogólnokształcące im.

  ...
 • św. Mikołaj w Pijarskiej

  6 grudnia św. Mikołaj odwiedził Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu. Wizytą w każdej z klas

  ...
 • Tematy prezentacji maturalnych

  W dziale "dokumenty do pobrania" znajdują się tematy prezentacji maturalnych na rok szkolny 2012/2013.

  Zachęcamy do pobierania lub wydrukowania.

 • Patrocinium 2012

  W Pijarskich Szkołach Królowej Pokoju w Łowiczu obchody Patrocinium miały w tym roku wyjątkowy charakter.

  ...
 • Próbne egzaminy gimnazjalne

  Uczniowie klas IIIa i IIIb naszego gimnazjum pisali w tym tygodniu próbne egzaminy gimnazjalne. Młodzież zmierzyła się z językiem polskim i obcym, pisali  egzamin z historii i WOS-u, rozwiązywali test matematyczny oraz przyrodniczy.

  Zdecydowana część gimnazjalistów uważa, że testy

  ...
 • Lekcja patriotyzmu dla najmłodszych

  Obchody 11 Listopada w klasach I-III rozpoczęły się już w czwartek 9 listopada konkursem recytatorskim pt. „Kocham Cię, Polsko!”. Wiersze o tematyce patriotycznej recytowało z przejęciem i zaangażowaniem 26 uczniów klas młodszych. Poziom uczestników był bardzo wyrównany, dlatego też wszystkie

  ...
 • Sztafety pływackie ponownie na podium

  Podczas Rejonowej Licealiady w Sztafetach Pływackich 10 x 50m, która odbyła się w Skierniewicach w dniu 13 listopada 2012 r. sztafety dziewcząt i chłopców Pijarskiego LO wywalczyły trzecie miejsca. Są to najlepsze lokaty  w tej dyscyplinie w historii Pijarskiego LO. Nasi chłopcy musieli uznać

  ...
 • Zebranie listopad

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 14.11.2012r. /środa/ o godz. 17.30 w w sali gimnastycznej, odbędzie się zebranie rodziców uczniów uczęszczających do Pijarskiej Szkoły Podstawowej, Pijarskiego Gimnazjum i Pijarskiego Liceum Ogólnokształcącego Królowej Pokoju w Łowiczu.

Copyright © 2013. / 2014 Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu  Rights Reserved.